Skip to content
Photo of the building from below

Public notices

See more
lupapiste.fi 3.9.2026

Asuinkerrostalon tai rivitalon rakentaminen

Rakentamisenaikainen muutos Rakentamisenaikainen muutos lupaan LP-858-2022-01091

lupapiste.fi 2.9.2026

Rakennustyön aloittamisen ja/tai loppuunsaattamisen jatkaminen (jatkoajan hakeminen)

Toimenpideluvan LP-858-2022-02221 (23-0303-T) voimassaoloajan pidentäminen.

lupapiste.fi 26.8.2026

Teollisuus- tai varastorakennuksen laajentaminen

Rakentamisenaikainen muutos Rakentamisenaikainen muutos lupaan LP-858-2021-00674 (21-0485-R)

Announcements

See more
lupapiste.fi 3.9.2026

Teollisuus- tai varastorakennuksen rakentaminen

Väliaikainen rakentamislupa Väliaikainen halli ja rakennusten purkaminen

lupapiste.fi 2.9.2026

Rakennustyön aloittamisen ja/tai loppuunsaattamisen jatkaminen (jatkoajan hakeminen)

Rakennusluvan 12-0441-R voimassaoloajan pidentäminen.

lupapiste.fi 31.8.2026

Teollisuus- tai varastorakennuksen laajentaminen

Rakentamislupa Rakennuksen sisätila- ja julkisivumuutokset

Announcements available for viewing at the municipality

This content has been translated using AI